Używamy ciasteczka by zaoferować atmosferę przyjazną dla użytkownika. Jeśli będziesz kontynuować bez zmiany ustawień, zakładamy, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich ciasteczek na stronach Generali Investments CEE. Oczywiście, zawsze możesz zablokować nasze ciasteczka. Chcesz wiedzieć więcej na temat ciasteczek?

Dalej

Ostatnie wiadomości

Informacja dla inwestorów

Spółka Generali Investments CEE, spółka inwestycyjna, a.s., zawiadamia o przeniesieniu wszelkich treści ze strony internetowej www.generali-investments.pl na nową stronę internetową: www.generali-investments.cz/pl i jednocześnie o zmianie kontaktowego adresu e-mail z info@generali.investment.pl na nowy adres e-mail: info-investments-poland@generali.com Zmiany wejdą w życie od 15.07.2019 r.

Wszelkie informacje, które były dostępne na wcześniejszej stronie internetowej www.generali-investments.pl, będą dostępne na nowej stronie internetowej. W związku ze zmianą adresu internetowego i adresu e-mail do kontaktów następuje w szczególności aktualizacja treści Warunków spółki Generali Investments CEE, spółka inwestycyjna, a. s. w sprawie inwestowania w fundusze i programy inwestycyjne obowiązujących od 2.01.2019 r. na terenie Polski, Cennika i Kluczowych informacji dla inwestorów. (dokumenty napisane kursywą będą posiadały hiperłącze, które po kliknięciu przeniesie na stronę internetową, gdzie zostały umieszczone)